O nás

Jsme nezisková organizace založená za účelem realizace projektů, které vycházejí z reálné zkušenosti, a jsou zaměřené na prevenci patologických jevů ve společnosti. Zábavnou a inspirativní formou oslovujeme širokou veřejnost – děti, dospívající i dospělou populaci, včetně ohrožených nebo znevýhodněných skupin.

Aktuálně nás znepokojuje prorůstání nenávisti do společnosti. Vadí nám, že se zlé až nenávistné projevy (nejen) na internetu pomalu ale jistě stávají normou, společnost je k nim čím dál tolerantnější nebo se k nim dokonce nechává strhnout.

Poslední kapkou, která přispěla k realizaci projektu je případ 16ti leté Lucie

Jedním z impulsů ke vzniku tohoto webu byla také výzva slovenského prezidenta Andreje Kisky.

Jsme přesvědčeni, že v každé zemi, tedy i v ČR je potřeba něco dělat. Nerezignovat.

Kdokoliv z nás se může velmi snadno stát haterem.

Kdokoliv z nás se může velmi snadno stát cílem jejich útoků.

Videoklip, který máte možnost zhlédnout je věnovaný nemoci, kvůli které  tento web vznikl a  jejíž šíření se chceme, i s vaší pomocí, pokusit zastavit. (Obsah webu usilovně připravujeme, děkujeme za trpělivost)

Humor a nadsázka využitá ve videoklipu i popisu nemoci je jen prostředkem, jak odlehčeným způsobem upozornit na vážné téma. V žádném případě se nechceme haterům ani nikomu jinému vysmívat. Naopak (jak již bylo řečeno výš) si uvědomujeme, že haterem se může stát kdokoliv z nás.  Každý hater má za sebou svůj jedinečný příběh a ze všeho nejvíc potřebuje podporu a pochopení. Proto je cílem webu poskytnout první pomoc všem, kteří chtějí zvládnout negativní emoce (např. strach, vztek, pocity bezmoci) a žít spokojený život.

Chceme podpořit také všechny, kteří se cítí ohroženi nebo jim někdo ubližuje a potřebují informace, jak je možné postupovat.

Pokud vše výše uvedené, vnímáš podobně jako my, přečti si, jakými způsoby

I TY MŮŽEŠ přispět.

Děkujeme